Šiltnamio karkasas (plotis 3m)

New product

Šiltanamio karkasas AMARANT:

 • Plotis 3 metrai, ilgis pasirinktinai
 • Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (plieno storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm)
 • Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2.
 • Tvirtas ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2.
 • Surenkamas "LEGO" principu 3-5 val. bėgyje.
 • Erdvus
 • Modernus ir elegantiškas dizainas

400,00 €

Aprašymas:

 • Karkaso duris sudaro dvi dalys. Viršutinė dalis naudojama kaip orlaidė.Pagal pageidavimą galima pagaminti šiltnamį su durimis iš abiejų pusių.
 • Šitnamio stogas ir sienos suprojektuoti taip, kad bet kurioje šiltnamio sekcijoje galima padaryti papildomas orlaides vėdinimui. Automatinei orlaidės atidarymo/ uždarymo funkcijai palaikyti, priklausomai nuo temperatūros, naudojami atuomatiniai cilindrai.
 • Atstumas tarp sieninių profilių ir laikančiųjų stogo elementų yra 2 metrai. Tai leidžia saulės spinduliams maksimaliai prasiskverbti į šiltnamio vidų. Sienų aukštis yra 1.98 m, o aukštis iki stogo kraigo net 2.45 m, todėl šiltnamis yra erdvus, o tai suteikia augalams papildomą paskatą augimui ir padidina jų derlingumą.
 • Modulinė šiltnamio karkaso konstrukcija sudaro galimybę didinti šiltnamio ilgį kas 2 metrus, o taip pat sujungti šiltnamių karkasus tarpusavyje.Trikampė stogo santvaros konstrukcija ideali kabelių, lynų tvirtinimui, prie kurių patogu pririšti pomidorų, agurkų ir kitų daržovių krūmus.
 • Karkasas ypač lengvai surenkamas bei išrenkamas.
 • Projektuodami šiltnamius mes įdėjome daug pastangų, kad šiltnamio montavimo darbai Jums vyktų greitai, lengvai ir patogiai. Šiltnamio karkaso surinkimui tereikia dviejų žmonių, veržliarakčio ir akumuliatorinio suktuvo.
 • Šiltnamio karkase gamykliškai padarytos skylės polikarbonato tvirtinimui. Polietileno plėvelės dengimui reikia naudoti medinius tašelius ir sijas.

Padengimas:

Mūsų gaminami metaliniai karkasai idealiai tinka padengimui polietileno plėvele, polikarbonatu ar stiklu. Šiai dienai polikarbonatas - praktiškiausias sprendimas šiltnamio apdailai. Jis apjungia geriausias stiklo ir plėvelės savybes - tvritumą, ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Šiltnamio karkaso gamybos, komplektavimo ir pristatymo laikas: 2-4 darbo dienos po apmokėjimo.

Produktas sertifikuotas. Suprojektuotas ir pagamintas Lietuvoje.

Related Products

68,00 €

Šiltanamio pamatai: Plotis 4 metrai, ilgis pasirinktinai. Pagaminti iš aukštos kokybės plieno (plieno storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm). Atsparus korozijai. Pirmos klasės cinkavimas 275 g/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje.

504,00 €

Šiltanamio karkasas AMARANT: Plotis 4 metrai, ilgis pasirinktinai Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (plieno storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm) Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Tvirtas ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 3-5 val. bėgyje. Erdvus Modernus ir elegantiškas dizainas

65,00 €

Šiltanamio pamatai: Plotis 3 metrai, ilgis pasirinktinai. Pagaminti iš aukštos kokybės plieno (plieno storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm). Atsparus korozijai. Pirmos klasės cinkavimas 275 g/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje.

103,00 €

Šiltanamio pamatai: Plotis 6 metrai, ilgis pasirinktinai. Pagaminti iš aukštos kokybės plieno (plieno storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm). Atsparus korozijai. Pirmos klasės cinkavimas 275 g/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje.

995,00 €

Šiltanamio karkasas AMARANT: Plotis 6 metrai, ilgis pasirinktinai Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (plieno storis 0.8mm ir 1.2mm, profilio plotis 89 mm) Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Tvirtas ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 3-5 val. bėgyje. Erdvus Modernus ir elegantiškas dizainas

636,00 €

Komplektacija: Karkasas 3 metrų pločio, ilgis pasirinktinai. Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno 0.8mm storio ir 89 mm pločio profilio. Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Tvirtas ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 3-5 val. bėgyje. Kanalinio polikarbonato danga (storis 4 mm) Cinkuoto plieno...

754,00 €

Komplektacija: Karkasas 4 metrų pločio, ilgis pasirinktinai. Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno 0.8mm storio ir 89 mm pločio profilio. Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Tvirtas ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 3-5 val. bėgyje. Kanalinio polikarbonato danga (storis 4 mm) Cinkuoto plieno...

121,00 €

Šiltanamio Kęstutis karkaso prailginimas: 2 metrų prailginimas 3 metrų pločio šiltnamiui. Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (storis 0.8mm, profilio plotis 89 mm) Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Stiprus ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje. Šiuolaikinis ir elegantiškas...

145,00 €

Šiltanamio Mindaugas prailginimas: 2 metrų prailginimas 4 metrų pločio šiltnamiui. Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (storis 0,8mm, profilio plotis 89 mm) Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Stiprus ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje. Šiuolaikinis ir elegantiškas dizainas.

194,00 €

Šiltanamio Vytautas prailginimas: 2 metrų prailginimas 6 metrų pločio šiltnamiui. Pagamintas iš aukštos kokybės konstrukcinio plieno (storis 0.8mm ir 1.2mm, profilio plotis 89 mm) Atsparus korozijai. Cinkavimas 275 g/m2. Stiprus ir patvarus. Išlaiko sniego apkrovą iki 150 kg/m2. Surenkamas "LEGO" principu 1-2 val. bėgyje. Šiuolaikinis ir elegantiškas...